Wybrany wątek opinii
Panie "trener"zdjęcie robią! Poudawaj, że pracujesz, a nie oparłeś się o bramkę, raczki załozyłeś i spoglądasz gdzieś w bok
Do moderacji
Odpowiedz
4
13
Nie znasz człowieka to nie chrzań. Grałem u Niego i wiem jak pracuje. Elblaska koszykówka to przede wszystkim on
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
Taki mądry jesteś to podpisz sie z imienia i nazwiska. Grałeś kiedyś w basket, bo ja tak i to u Majora, żadna z nas złego słowa nie powie o nim. Najlepsze lata mojego życia
Do moderacji
Odpowiedz
19
0
a co ma robić? zostało zadane ćwiczenie i je wykonują, wiem Pan/Pani co się dzieje poza kadrem zdjęcia? Tak się składa ze nie raz pracowałam pod okiem trenera ze zdjęcia i treningi zawsze świetnie przygotowane i wychodziło się z uśmiechem na twarzy
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Co to znaczy rAczki załoZyłeś?. Chyba rączki i nie załoZyłeś, a załoŻyłeś, a może chodzi o wieś pod Elblągiem, wiesz tam gdzie jest ta depresja, czyli teren poniżej poziomu morza, ale to wtedy należy pisać z wielkiej litery Raczki. Usuń ten głupi wpis
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Coach Major zakładał Raczki elbląskie? Nic o tym nie wiem, a grałem u Niego z 8 lat (super czasy)Gościu dla ciebie to jest Pan Trener, zapamiętaj!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Jak dobry trener to, może i w bok patrzeć. Bo ma w d. .. jak wyjdzie na zdjęciu, zna swoją wartość i nie musi do zdjęć pozować. .. Ważne że umie nauczyć. ..
Do moderacji
Odpowiedz
11
0