UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Sportowiec - Proszę się zagłębić bardziej w temat. W miejsce elblaga wskoczył Gdansk, który osiagal lepsze wyniki. Niestety nasza wioska nie ma szans ze stolica koszykówki walczyć a po drugie kolesiostwo.


Anuluj