Wybrany wątek opinii

Drodzy rodzice Elblaskich dzieci tu nie chodzi o rozwój sportowy waszych dzieci tylko o KASĘ która jest do wyjecia z Ministerstwa Sportu Która zostanie przejedzona przez pomysłodawców spędzenia wszystkich dyscyplin do szkoły sp. 3 w której nie ma wykwalifikowanego personelu trenerskiego ani porządnych hal i boisk sportowych. I to na waszych barkach będzie spoczywać codzienne dowozenie dziecka do szkoły. Hala która ma wymiary 20 x 10 jest tak zabytkowa i pamięta lata 60.Kasa i tylko kasa się liczy dla nich nie dobro zawodnika.
Albercik trener Olimpi (2021.04.16)
@Albercik trener Olimpi - Dzieci z Zatorza, które chcą iść do klasy koszykarskiej, będą miały bliżej do SP3 niż do Sp11.
(2021.04.16)
Powrót do komentarzy