UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Precz z łapami od SP 11,precz z łapami od Majewskiego, precz od klas sportowych, precz od całej społeczności koszykarskiej! Ta szkoła była moim drugim domem, trener Majewski najwspanialszym wychowawcą i drugim ojcem. Zawsze solidnie przygotowany do zajęć i nigdy nie odpuszczał. Szkoła z wysokim poziomem nauczania, a przede wszystkim wychowania. To co wymyśliliście Droga Władzo nadaje się na materiał do TVN! Jako rodzic na pewno tego tak nie zostawię!


Anuluj