A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To samo bylo z siatkówka w sp19.Też zabrali klasy sportowe i przenieśli wszystko do sp3
dodam ze zespół aktualny u14k ma pierwsze miejsce w województwie pomorskim w lidze, wiec prosze się nie wypowiadać na temat tego czy gdańsk jest lepszy czy gorszy
@rodzic z SP 12 - skoro ma szanse to czemu nie chodzi na treningi
a co ma robić? zostało zadane ćwiczenie i je wykonują, wiem Pan/Pani co się dzieje poza kadrem zdjęcia? Tak się składa ze nie raz pracowałam pod okiem trenera ze zdjęcia i treningi zawsze świetnie przygotowane i wychodziło się z uśmiechem na twarzy
@RobertKoliński - Miałeś pecha ze dla bezrobotnych leniwych i głupich lewaków zabrakło pizzy
Ja jestem rodzicem z SP8-też mi zależy aby mój syn grał w koszykówkę. Cieszę się, że taka jest decyzja Prezydenta-moje dziecko dowiozę e do SP 3.
A ja jestem z SP 6-czy moje dziecko gorsze? Dobra decyzja- przeniosę do SP3 do klasy koszykarskiej.
Boguś, pomyliła ci się funkcja szkoły rejonowej ogólnodostępnej ze szkoła sportową. Rozumiem zazdrość wynikającą z możliwości szkolenia ale nie rozumiem ograniczeń i blokad dla wszystkich elbląskich dzieci, Wstyd były wiceprezydencie miasta.
@rodzic z Zawodzia - To zawieź Nad Jar
W SP11 uczniowie mają stworzone odpowiednie warunki do trenowania koszykowki, trenerzy i inni nauczyciele współpracują, rodzice są najwierniejszymi kibicami młodych koszykarzy. .. to 30-letnia tradycja tej szkoły. .. koszykówka to tożsamość"Jedenastki"Czemu władze miasta chcą to zniszczyć???? Niech się opamiętają!!!