70
16.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy ja dobrze pamiętam, że SP11 to ta szkoła, której gospodarna dyrekcja przekupywała dzieci pizzą, żeby zbierały podpisy w ramach korupcyjnego Budżetu Obywatelskiego? Tak tylko pytam, bo starość nie radość;
RobertKoliński (2021.04.16)
@coś mi tu nie gra z SP 11 - Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. .. .. SP11 była w programie SMOK, ale zmiana reformy oświatowej zmieniła struktury organizacji smoków.
(2021.04.16)
Ludzie Was chyba pogięło do reszty! Chcecie się nazywać "szkołą mistrzostwa sportowego", a nie posiadacie odpowiedniego zaplecza tudzież trenerów tej specjalizacji?!!!!Chyba naprawdę nie wiecie jak naprawdę wygląda prawdziwa Szkoła Mistrzostwa Sportowego! Kradniecie wcześniej już przygotowane dzieci, w ogóle zrezygnujmy z udziału w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. To się nadaje do telewizji! Jak łatwo w Elblągu zniszczyć sport młodzieżowy?!
(2021.04.16)

info

24  
  3
Jednemu koszykówkę a drugiemu proponuję pracownię ZPT. Niech się chłopcy bawią, byle nie kosztem wszystkich.
11 przykazanie- nie wymuszaj (2021.04.16)

info

8  
  2
Regulamin jest ogólnodostępny więc nie ściemniaj i nie oszukuj ludzi
Sportowiec (2021.04.16)
Dlaczego nie może zostać po staremu - pytają redaktorzy. To co dobrze funkcjonowalo w latach 90-tych, niekoniecznie musi dobrze działać dzisiaj. I tak jest w tym przypadku. Poza tym argumentowanie redaktorów jest słabe, przypominanie sukcesów sprzed lat, to nie jest dobra recepta na ratowanie koszykówki.
(2021.04.16)

info

6  
  19
Regulamin Smok oczywiscie
(2021.04.16)

info

1  
  1
@Sportuś - Konsultować z fanatykami?
(2021.04.16)
Nie znasz człowieka to nie chrzań. Grałem u Niego i wiem jak pracuje. Elblaska koszykówka to przede wszystkim on
Scoti Pipen (2021.04.16)
Drodzy rodzice Elblaskich dzieci tu nie chodzi o rozwój sportowy waszych dzieci tylko o KASĘ która jest do wyjecia z Ministerstwa Sportu Która zostanie przejedzona przez pomysłodawców spędzenia wszystkich dyscyplin do szkoły sp. 3 w której nie ma wykwalifikowanego personelu trenerskiego ani porządnych hal i boisk sportowych. I to na waszych barkach będzie spoczywać codzienne dowozenie dziecka do szkoły. Hala która ma wymiary 20 x 10 jest tak zabytkowa i pamięta lata 60.Kasa i tylko kasa się liczy dla nich nie dobro zawodnika.
Albercik trener Olimpi (2021.04.16)