A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy ja dobrze pamiętam, że SP11 to ta szkoła, której gospodarna dyrekcja przekupywała dzieci pizzą, żeby zbierały podpisy w ramach korupcyjnego Budżetu Obywatelskiego? Tak tylko pytam, bo starość nie radość;
@coś mi tu nie gra z SP 11 - Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. .. ..
SP11 była w programie SMOK, ale zmiana reformy oświatowej zmieniła struktury organizacji smoków.
Ludzie Was chyba pogięło do reszty! Chcecie się nazywać "szkołą mistrzostwa sportowego", a nie posiadacie odpowiedniego zaplecza tudzież trenerów tej specjalizacji?!!!!Chyba naprawdę nie wiecie jak naprawdę wygląda prawdziwa Szkoła Mistrzostwa Sportowego! Kradniecie wcześniej już przygotowane dzieci, w ogóle zrezygnujmy z udziału w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. To się nadaje do telewizji! Jak łatwo w Elblągu zniszczyć sport młodzieżowy?!
Jednemu koszykówkę a drugiemu proponuję pracownię ZPT. Niech się chłopcy bawią, byle nie kosztem wszystkich.
Regulamin jest ogólnodostępny więc nie ściemniaj i nie oszukuj ludzi
Dlaczego nie może zostać po staremu - pytają redaktorzy. To co dobrze funkcjonowalo w latach 90-tych, niekoniecznie musi dobrze działać dzisiaj. I tak jest w tym przypadku. Poza tym argumentowanie redaktorów jest słabe, przypominanie sukcesów sprzed lat, to nie jest dobra recepta na ratowanie koszykówki.
Regulamin Smok oczywiscie
@Sportuś - Konsultować z fanatykami?
Nie znasz człowieka to nie chrzań. Grałem u Niego i wiem jak pracuje. Elblaska koszykówka to przede wszystkim on
Drodzy rodzice Elblaskich dzieci tu nie chodzi o rozwój sportowy waszych dzieci tylko o KASĘ która jest do wyjecia z Ministerstwa Sportu Która zostanie przejedzona przez pomysłodawców spędzenia wszystkich dyscyplin do szkoły sp. 3 w której nie ma wykwalifikowanego personelu trenerskiego ani porządnych hal i boisk sportowych. I to na waszych barkach będzie spoczywać codzienne dowozenie dziecka do szkoły. Hala która ma wymiary 20 x 10 jest tak zabytkowa i pamięta lata 60.Kasa i tylko kasa się liczy dla nich nie dobro zawodnika.