Wybrany wątek opinii

No to cudnie. Ta "super"szkoła nie skorzystała z dodatkowych zajęć w ramach SMOK a dopomina się o kasę z Miasta. Słuszna decyzja- niech zajęcia idą tam, gdzie nie marnuje się szans na dodatkowe zajęcia. Ciekawy jestem dlaczego jej główny "super trener koszykówki"i zrezygnował z organizacji zajęć finansowanych przez związek koszykówki. Może warto zadać i takie pytanie. Bo na mój gust, jeśli tyle dzieci chętnych, to było to pospolite marnotrawstwo.
coś mi tu nie gra z SP 11 (2021.04.16)
@coś mi tu nie gra z SP 11 - Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. .. .. SP11 była w programie SMOK, ale zmiana reformy oświatowej zmieniła struktury organizacji smoków.
(2021.04.16)
Regulamin jest ogólnodostępny więc nie ściemniaj i nie oszukuj ludzi
Sportowiec (2021.04.16)
@Sportowiec - Proszę się zagłębić bardziej w temat. W miejsce elblaga wskoczył Gdansk, który osiagal lepsze wyniki. Niestety nasza wioska nie ma szans ze stolica koszykówki walczyć a po drugie kolesiostwo.
(2021.04.16)
Czy li jak Gdańsk jest lepszy to lepszy to można już wszystko rozwalić do końca? Ile lat zajmie SP3 zbudowanie zespołu koszykówki.
ktos45676 (2021.04.16)
dodam ze zespół aktualny u14k ma pierwsze miejsce w województwie pomorskim w lidze, wiec prosze się nie wypowiadać na temat tego czy gdańsk jest lepszy czy gorszy
koszykarka (2021.04.16)
@coś mi tu nie gra z SP 11 - chyba wiemy który urzędnik tak słabo zorientowany w tych smokach he he
(2021.04.18)
Czy chodzi o jednego z braci?
Mistrz (2021.04.19)
Powrót do komentarzy