Wybrany wątek opinii
No to cudnie. Ta "super"szkoła nie skorzystała z dodatkowych zajęć w ramach SMOK a dopomina się o kasę z Miasta.
Słuszna decyzja- niech zajęcia idą tam, gdzie nie marnuje się szans na dodatkowe zajęcia.
Ciekawy jestem dlaczego jej główny "super trener koszykówki"i zrezygnował z organizacji zajęć finansowanych przez związek koszykówki. Może warto zadać i takie pytanie. Bo na mój gust, jeśli tyle dzieci chętnych, to było to pospolite marnotrawstwo.
Do moderacji
Odpowiedz
7
20
@coś mi tu nie gra z SP 11 - Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. .. ..
SP11 była w programie SMOK, ale zmiana reformy oświatowej zmieniła struktury organizacji smoków.
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
Regulamin jest ogólnodostępny więc nie ściemniaj i nie oszukuj ludzi
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Sportowiec - Proszę się zagłębić bardziej w temat. W miejsce elblaga wskoczył Gdansk, który osiagal lepsze wyniki. Niestety nasza wioska nie ma szans ze stolica koszykówki walczyć a po drugie kolesiostwo.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Czy li jak Gdańsk jest lepszy to lepszy to można już wszystko rozwalić do końca? Ile lat zajmie SP3 zbudowanie zespołu koszykówki.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
dodam ze zespół aktualny u14k ma pierwsze miejsce w województwie pomorskim w lidze, wiec prosze się nie wypowiadać na temat tego czy gdańsk jest lepszy czy gorszy
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@coś mi tu nie gra z SP 11 - chyba wiemy który urzędnik tak słabo zorientowany w tych smokach he he
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Czy chodzi o jednego z braci?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0