UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcę tylko zwrócić uwagę na to że o rozwoju koszykówki powinno się rozmawiać z fachowcami czyli trenerami, działaczami w tej dyscyplinie i rodzicami aktualnie trenujących zawodników. Tak jak o zmianach w sposobie leczenia z lekarzami, o zmianach w sposobie budowania mostów z inżynierami budownictwa. Moim zdaniem pochopne decyzje podjęte na hura - teraz mamy pomysł i tworzymy gigadyscyplinarną szkołę sportową mogą przynieść opłakane skutki.
Sportuś