Wybrany wątek opinii

Dlaczego mają trenować tylko dzieci z SP 11 a nie z całego Elbląga? O co chodzi? O dobro wszystkich czy tylko wybranych/ a może chodzi tylko o przerost ambicji niektorych/niektorego? Wcześniej moje dziecko nie miało szans na koszykówkę. A teraz ma.
rodzic z SP 12 (2021.04.16)
@rodzic z SP 12 - Jak to dziecko nie miało szans na koszykówkę w sp12? Były prowadzone SKSy ale szybko dzieciaki straciły zainteresowanie. A pojedyncze sztuki nie przyjeżdżały do sp11 na treningi bo za daleko dla rodzica, żeby zawieźć albo wsadzić dziecko do autobusu.
(2021.04.16)
@rodzic z SP 12 - skoro ma szanse to czemu nie chodzi na treningi
koszykarka (2021.04.16)
@rodzic z SP 12 - A kto Ci zabraniał zapisać dziecko do SP11? Za daleko było? No to teraz dzieci z Zawady i Jaru będą miały daleko i to nie zależnie jaka dyscyplina je interesuje. .. W dodatku tworzy się moloch który ma uczyć wszystkiego. .. SP11 ma swoje tradycje na które pracowała lata, niech ten nowy twór sobie najpierw wypracuje swoje i pokaże ze umie uczyć sportu. ..
Ktos588 (2021.04.17)
Powrót do komentarzy