125
21.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - A co Ty ciągle tylko z tą "nacjo"to że jesteś mało ogarnięty każdy wie ale widzę że masz też fobie a wystarczy pójść do uczciwej pracy i fobie miną
Wróg lewaka Roberta K (2021.01.21)
A co z biletami zakupionymi w aplikacji mobilnej? Z takim biletem tez można się przesiąść w ciagu godziny?
Nawwwaad (2021.01.21)

info

10  
  0
Człowieku kierowca też człowiek i może poprostu zapomnieć zmienić kierunek.
O masakra (2021.01.21)
Gdy pojawił się tutaj na portelu jakiś czas temu mój artykuł o tym, że mój pierwszy pociąg od 15 lat miał 3 godziny spóźnienia to niemal wszyscy wzięli w obronę PKP i mi pisało cwaniacko, żeby wziąć taksówkę do Malborka za 150 zł. To teraz ja pisze tym osobom- Odwalcie się od ZKM!!, a jak nie pasują autobusy to płaćcie za taksówki!!! Zawiozą was od drzwi do drzwi szybciej niż autobus. Pozdrawiam.
Niedoszły pasażer PKP (2021.01.21)

info

14  
  2
@Glosrozsadku1 - Głosie z rozsądku1 jak nie mieszka się na Kamionce nie zabiera się głosu, czy wiesz jakie są odległości do przebycia z Rydla na Ogólną czy Konopnicką.
(2021.01.21)
Czekamy na 11 !!pacanowo
(2021.01.21)

info

11  
  2
@Olobolo - Zgadzam się, codziennie widzę 24 rano 6.20 jak jeżdżą puste (ul. Konopnickiej)
(2021.01.21)
Nie po to mieszkam w mieście, wdychajac na co dzień spaliny itd. , żeby do pracy jechać dłużej niż koleżanka mieszkająca na wsi.
(2021.01.21)
A Ty weź kombinerki i walnie się w nerki, weź koło i walnie się w czoło, jak takie głupoty wypisujesz o tych taksowkach. Po to mueszjsm w mieście, żeby mieć dogodny transport miejski.
(2021.01.21)
Burd. .na trzy berety !, a może by tak ZKM wprowadził bilety okresowe dla mieszkańców miasta przemieszczących się pieszo po dziurawych, śliskich nieodśnieżonych chodnikach w ramach kolejnego eksperymentu zamiast autobusów i tramwaji ? Pewnie będzie taniej !
Zkjot (2021.01.21)

info

14  
  2