Wybrany wątek opinii

Czy jest szansa, aby komunikacja jeździła na tyle wcześnie, żeby można było zdążyć na pociąg na 5:20 rano?
pkp (2021.01.21)
@pkp - no tak, autobus pod klatkę, autobus o 5.15 itd, żałosne
(2021.01.21)
Wstawaj o 4 nad ranem żeby przez całe miasto dojść pieszo na dworzec. Ciekawe jak długo wytrzymasz cwaniaku. ; )
pkp (2021.01.21)
Nie po to mieszkam w mieście, wdychajac na co dzień spaliny itd. , żeby do pracy jechać dłużej niż koleżanka mieszkająca na wsi.
(2021.01.21)
Powrót do komentarzy