Wybrany wątek opinii

18 jezdzi se w kółko, 24 nie zabiera nikogo. Na Dębice dojedziesz z Dworca i Zawady. ZAMIAST 15 linii to lepiej zrobić 5 linii co bedą laczyly konca miasta. Nie jakies jeb. .. zwiedzanie Elblaga
Olobolo (2021.01.21)
@Olobolo - Co Wy ma ie z tymi cmentarzami? Ja tu chce do roboty dojechać, a nie ja cmentarz!
Jjrr (2021.01.21)
@Olobolo - Zgadzam się, codziennie widzę 24 rano 6.20 jak jeżdżą puste (ul. Konopnickiej)
(2021.01.21)
@Olobolo - Tylko, że 18 jest linią okresową /przecież to skrócona 30/. Więc 18 raczej teraz się nie zobaczy. Nawet nie ma jej na rozkładzie.
Gru (2021.01.22)
Bo to kurs dla ciebie Gość
Mlody 11 (2021.01.22)
@Jjrr - DĘbica to tez osiedle łeczycka gdzie stoi 10 nowych bloków, a obok buduje się 5 kolejnych na Dąbrowskiego. To okolo 1200 osób. dzieci doroslych i kazdy gdzies musi dojechac
Olobolo (2021.01.22)
@Olobolo - Do pracy?, a młodzież do szkół? Z różnych punktów miasta autobusy powinny dojeżdżać do centrum przed godz 8,licea i technika, nikt nie myśli o młodych
Elciwia (2021.01.22)
Powrót do komentarzy