A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gdzie qur. .. .. a 11????
Wstawaj o 4 nad ranem żeby przez całe miasto dojść pieszo na dworzec. Ciekawe jak długo wytrzymasz cwaniaku. ; )
W d.. sobie wsadzcie te korekty. Rozwaliliscie kompletnie. dawny rozkład jazdy. I macie wy.. na to co sie dzieje. Sami. wozicie d.. w limuzynach a ludziom kazecie sie kilka razy dziennie przesiadac aby dotrzec do pracy lub do domu. Ja sie pyram kolejny raz ci za baran wpadl na pomysl aby autobus lini 22 jeździe przez grodgiera. grunwaldzaka oraz rawska jak tam komplenie nikt nie wsiada.
A co z tymi którzy siedzieli nad tymi lepszymi zmianami? Żadnej kary?????
@Olobolo - Co Wy ma ie z tymi cmentarzami? Ja tu chce do roboty dojechać, a nie ja cmentarz!
Ten rozkład jazdy układają osoby które poruszają się samochodami służbowymi niejednokrotnie wraz z kierowcami. Jak oni zrozumieją ludzi którzy muszą korzystać z komunikacji miejskiej ????
Jest 21 przeciez na Konopnickiej, albo na tramwaj na Ogolnej.
mialo byc wogle na zasadzie fcale
@RobertKoliński - F. R. A. J. E. R. Z. Y. N. A z ciebie !!!!
Szkoda, ze w Elblągu wszystko wciska się nam na siłę i wmawia że jest to dla nas dobre. Szkoda wielka szkoda.