125
21.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdzie qur. .. .. a 11????
(2021.01.21)

info

13  
  2
Wstawaj o 4 nad ranem żeby przez całe miasto dojść pieszo na dworzec. Ciekawe jak długo wytrzymasz cwaniaku. ; )
pkp (2021.01.21)
W d.. sobie wsadzcie te korekty. Rozwaliliscie kompletnie. dawny rozkład jazdy. I macie wy.. na to co sie dzieje. Sami. wozicie d.. w limuzynach a ludziom kazecie sie kilka razy dziennie przesiadac aby dotrzec do pracy lub do domu. Ja sie pyram kolejny raz ci za baran wpadl na pomysl aby autobus lini 22 jeździe przez grodgiera. grunwaldzaka oraz rawska jak tam komplenie nikt nie wsiada.
Elblazanin 50 (2021.01.21)

info

14  
  3
A co z tymi którzy siedzieli nad tymi lepszymi zmianami? Żadnej kary?????
(2021.01.21)

info

19  
  2
@Olobolo - Co Wy ma ie z tymi cmentarzami? Ja tu chce do roboty dojechać, a nie ja cmentarz!
Jjrr (2021.01.21)
Ten rozkład jazdy układają osoby które poruszają się samochodami służbowymi niejednokrotnie wraz z kierowcami. Jak oni zrozumieją ludzi którzy muszą korzystać z komunikacji miejskiej ????
(2021.01.21)
Jest 21 przeciez na Konopnickiej, albo na tramwaj na Ogolnej.
Glosrozsadku1 (2021.01.21)
mialo byc wogle na zasadzie fcale
Ożeł wylondował (2021.01.21)
@RobertKoliński - F. R. A. J. E. R. Z. Y. N. A z ciebie !!!!
Precz z czerwoną zarazą !!! (2021.01.21)
Szkoda, ze w Elblągu wszystko wciska się nam na siłę i wmawia że jest to dla nas dobre. Szkoda wielka szkoda.
Jestem stąd (2021.01.21)

info

26  
  2