UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - A co Ty ciągle tylko z tą "nacjo"to że jesteś mało ogarnięty każdy wie ale widzę że masz też fobie a wystarczy pójść do uczciwej pracy i fobie miną

Wróg lewaka Roberta K

Anuluj