UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - A co Ty ciągle tylko z tą "nacjo"to że jesteś mało ogarnięty każdy wie ale widzę że masz też fobie a wystarczy pójść do uczciwej pracy i fobie miną
Wróg lewaka Roberta K
@RobertKoliński - A co Ty ciągle tylko z tą "nacjo"to że jesteś mało ogarnięty każdy wie ale widzę że masz też fobie a wystarczy pójść do uczciwej pracy i fobie miną
Wróg lewaka Roberta K