UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Burd. .na trzy berety !, a może by tak ZKM wprowadził bilety okresowe dla mieszkańców miasta przemieszczących się pieszo po dziurawych, śliskich nieodśnieżonych chodnikach w ramach kolejnego eksperymentu zamiast autobusów i tramwaji ? Pewnie będzie taniej !

Zkjot