UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Burd. .na trzy berety !, a może by tak ZKM wprowadził bilety okresowe dla mieszkańców miasta przemieszczących się pieszo po dziurawych, śliskich nieodśnieżonych chodnikach w ramach kolejnego eksperymentu zamiast autobusów i tramwaji ? Pewnie będzie taniej !
Zkjot