UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie po to mieszkam w mieście, wdychajac na co dzień spaliny itd. , żeby do pracy jechać dłużej niż koleżanka mieszkająca na wsi.
Nie po to mieszkam w mieście, wdychajac na co dzień spaliny itd. , żeby do pracy jechać dłużej niż koleżanka mieszkająca na wsi.