UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie po to mieszkam w mieście, wdychajac na co dzień spaliny itd. , żeby do pracy jechać dłużej niż koleżanka mieszkająca na wsi.


Anuluj