Wybrany wątek opinii

A co z niepoprawnym kierunkiem na tablicach autobusów? Wczoraj widziałem 11 jadącą z Ogólnej do Nowakowa z ustawionym kierunkiem "Ogólna". W innych miastach takie rzeczy są niedopuszczalne, w Elbląg zaś nagminne.
(2021.01.21)
A ja widziałem jak autobus nr 22,który jechał w kierunku Dębicy miał napis ODRODZENIA
(2021.01.21)
Człowieku kierowca też człowiek i może poprostu zapomnieć zmienić kierunek.
O masakra (2021.01.21)
@O masakra - Kasjer też człowiek, może zapomnieć nabić produkt na kasę. Tylko że za to grozi dyscyplinarka.
(2021.01.22)
Powrót do komentarzy