Wybrany wątek opinii
A co z niepoprawnym kierunkiem na tablicach autobusów? Wczoraj widziałem 11 jadącą z Ogólnej do Nowakowa z ustawionym kierunkiem "Ogólna". W innych miastach takie rzeczy są niedopuszczalne, w Elbląg zaś nagminne.
Do moderacji
Odpowiedz
67
4
A ja widziałem jak autobus nr 22,który jechał w kierunku Dębicy miał napis ODRODZENIA
Do moderacji
Odpowiedz
24
2
Człowieku kierowca też człowiek i może poprostu zapomnieć zmienić kierunek.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@O masakra - Kasjer też człowiek, może zapomnieć nabić produkt na kasę. Tylko że za to grozi dyscyplinarka.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1