Wybrany wątek opinii
My Mieszkańcy Kamionki i przyległych ulic pytamy gdzie jest linia numer 7 Radni z dzielnicy co wy robicie pamiętajcie będą WYBORY. PODZĘKUJEMY.
Do moderacji
Odpowiedz
30
4
Jest 21 przeciez na Konopnickiej, albo na tramwaj na Ogolnej.
Do moderacji
Odpowiedz
3
15
@Glosrozsadku1 - Głosie z rozsądku1 jak nie mieszka się na Kamionce nie zabiera się głosu, czy wiesz jakie są odległości do przebycia z Rydla na Ogólną czy Konopnicką.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Tam jeździ 16 więc o co biega
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Mlody 11 - Ty Młody sobie biegaj, a My mieszkańcy Kamionki chcemy powrotu linii nr 7 czyli aktualnie nr 21.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1