UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdy pojawił się tutaj na portelu jakiś czas temu mój artykuł o tym, że mój pierwszy pociąg od 15 lat miał 3 godziny spóźnienia to niemal wszyscy wzięli w obronę PKP i mi pisało cwaniacko, żeby wziąć taksówkę do Malborka za 150 zł. To teraz ja pisze tym osobom- Odwalcie się od ZKM!!, a jak nie pasują autobusy to płaćcie za taksówki!!! Zawiozą was od drzwi do drzwi szybciej niż autobus. Pozdrawiam.
Niedoszły pasażer PKP