A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I jeździ codziennie ale od pn do pt 😁 Chyba zdaniem włodarzy w weekend trzeba odpoczywać 😜
Przywrócić linię 8 i 9 gdzie to się podziało? Tak namieszali że połapać się nie można.
O jacy wspanialomyslni. Najpierw wszystko zabrali, zrobili totalny chaos. A teraz myślą, że zrobia kilka korekt minutowych, wydłuża jakaś trasę i ludzie będą im z wdzięczności padać do stóp? Wcale się nie dziwię, że pojawiają się hasła typu referendum.
G... zmiana w rozkładzie jazdy 13.. .Nadal nie mam czym wrócić do domu. .. Pracuję przy Piłsudskiego do 18.00,a autobus odjeżdża o 17.50,następny jest o 19.20 - to jest półtorej godziny, 90 minut !!! Tramwaj 2 przesunięto z 18.18 na 18.30,niby tylko 12 minut, ale to jest 12 minut dodatkowego czekania. .. To już wolę iść piechotą. .. Ale i tak złość na d.. , którzy układali ten durny rozkład jazdy nie mija mi od początku roku. Chyba zażądam zwrotu, co najmniej, połowy kwoty zapłaconej za bilet miesięczny, skoro przynajmniej raz dziennie idę do lub z pracy i zdzieram zelówki.
Tramwaj nr 3 z Ogrodów po 22,kiedy kończy się pracę na pętlę Saperów, a nie po 22 do zajezdni.
Mam wrażenie, że to w ogóle nie było układane w Elblągu - jakieś nowe, dziwne opisy w tramwaju, na wyświetlaczu - od kiedy to 2 jeździ Robotniczą ? Dziwne nazwy przystanków - 13 ma przystanek przy Beniowskiego/Osiedle Marynarzy ? I te durne trasy - np. 13 na Malborską i dopiero potem na dworzec - po co ??? Czy zdublowana przez 19 linia 13 od Beniowskiego do końca. .. A i inne godziny na przystankach, a inne w internecie. ..
Gówniane te zmiany będą. .. Dalej po 18-tej nie mam czym wrócić do domu. .. Pracuję do 18-00,a autobus odjeżdża o 17.50,następny jest o 19.20 !!! To jest półtorej godziny !!! 90 minut !!! Tramwaj przesunięto z 18.18 na 18.30 - tylko 12 minut, ale to aż 12 minut. Od początku roku nie mija mi w. .. w na tych, którzy to wszystko wymyślili. A i zażądam zwrotu co najmniej połowy kosztów biletu miesięcznego, bo przynajmniej raz dziennie idę do lub z pracy i zdzieram zelówki.
Zkm ma ułatwiać ludzią dojazd, a nie utrudniać, dlatego ludzie rezygnują z komunikacji miejskiej, czy to takie trudne przez zarząd do zrozumieniagodziny szczytu częściej i większe pojazdy, puźniej mniejsze nawet typu van, nieraz dla4-5 osób, nie musi jechać duży autobus, dostosujcie dojazdy do zakładów żeby na 6 rano zdążyli, nawet 4,30 puścić, i dla tych co dojerzdrzają koleją żeby nie czekali długo na jakiś pojazd, a przesiadki niech jeden autobus czeka na drugi na węźle do 5 minut
I kirowcy niech się komunikują między soba kto gdzie jest i jakie ma spuźnienie i dyspozytor. żeby jeden na drugiego poczekał i ni zostawił ludzi.
I apka gdzie dany autobus jest i gdzie jedzie. .