UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Ty weź kombinerki i walnie się w nerki, weź koło i walnie się w czoło, jak takie głupoty wypisujesz o tych taksowkach. Po to mueszjsm w mieście, żeby mieć dogodny transport miejski.


Anuluj