UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Burd. .na trzy berety !, a może by tak ZKM wprowadził bilety okresowe dla mieszkańców miasta przemieszczących się pieszo po dziurawych, śliskich nieodśnieżonych chodnikach w ramach kolejnego eksperymentu zamiast autobusów i tramwaji ? Pewnie będzie taniej !

Zkjot

Anuluj