UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Burd. .na trzy berety !, a może by tak ZKM wprowadził bilety okresowe dla mieszkańców miasta przemieszczących się pieszo po dziurawych, śliskich nieodśnieżonych chodnikach w ramach kolejnego eksperymentu zamiast autobusów i tramwaji ? Pewnie będzie taniej !
Zkjot