A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pieniądze wyrzucone w błoto. Za rok, dwa jak woda rozsadzi ten czarny placek kto za to odpowie? Kto poniesie odpowiedzialność za to. A teraz trzeba prześwietlić powiązania z wykonawcy z politykami i wszystko jasne. Drogowcy w tym kraju to jedna z niewielu branż w której pracy nie zabraknie. Tam siedzą ludzie z przyszłością i przeszłością.
A droga rowerowa?elblàskie myślenie z lat 70-80 ubiegłego wieku. .. ..
Fajnie że będzie nowa nawierzchnia, ale cos mi się zdaje ze dramatycznie wzrośnie ilość i prędkość pojazdów.
Jak by mieszkal tam radny to asfalt by byl z hodnikiem zrobiony i oswietlenie by bylo zrobione a tak robota jest zrobiona na odczepnego
Nie wiem kto ma w zwyczaju załatwiać sie do jeziora ale jesli ktoś ma to i tak robi to teraz. Dwa woda i tam potem musi zostać uzdatniona i przefiltrowana więc argument do bani. A ludzie się kąpią tam bo miasto olewa potrzeby mieszkańców.
jestem bardzo zadowolony z tej inwestycji, jak na Elblag to jest to coś, może i popęka ale co tam najważniejsze, żeby byc zadowolonym, dziwne tylko, że zrobiono taka szeroką drogę, gdyby zbrobiono ją w 1/3 szerokości to zamiast 600 metrów byłoby 1800 metrów drogi, sukces 3 razy większy niż ten obecny, Elblązanie byliby 3 razy bardziej szczęśliwi, tu ludzie nie wymagają za dużo, cieszą się z byle czego, tak więc droga w 1/3 obecnej szerokosci na pewno cieszyłąby ich tak samo jak ta obecna a tak weższa byłaby dłuższa aż 3 razy
Proszę o wyjaśnienie tej fuszerki szanowny portal. Czy bedzie to poprawione i zrobione porzadnie czy jak trzeci swiat
Szkoda ze nie zrobili jeszcze węższej drogi!
Kolejna porażka, szerokość jak ścieżka rowerowa. Może dwa sezony. Totalny brak kontroli. Wszędzie bubel, kiedy to się skończy?
Że wąsko to jeszcze zrozumiem bo poszerzenie łączy się z wyższymi kosztami i inna skalą inwestycji. Ale dlaczego ten asfaltowy placek wygląda jak ser szwajcarski ? Jakas nowa technologia o której nic nie wiemy?