66
10.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pieniądze wyrzucone w błoto. Za rok, dwa jak woda rozsadzi ten czarny placek kto za to odpowie? Kto poniesie odpowiedzialność za to. A teraz trzeba prześwietlić powiązania z wykonawcy z politykami i wszystko jasne. Drogowcy w tym kraju to jedna z niewielu branż w której pracy nie zabraknie. Tam siedzą ludzie z przyszłością i przeszłością.
(2020.09.11)

info

0  
  0
A droga rowerowa?elblàskie myślenie z lat 70-80 ubiegłego wieku. .. ..
(2020.09.11)

info

0  
  0
Fajnie że będzie nowa nawierzchnia, ale cos mi się zdaje ze dramatycznie wzrośnie ilość i prędkość pojazdów.
podpis (2020.09.11)

info

0  
  0
Jak by mieszkal tam radny to asfalt by byl z hodnikiem zrobiony i oswietlenie by bylo zrobione a tak robota jest zrobiona na odczepnego
(2020.09.11)
Nie wiem kto ma w zwyczaju załatwiać sie do jeziora ale jesli ktoś ma to i tak robi to teraz. Dwa woda i tam potem musi zostać uzdatniona i przefiltrowana więc argument do bani. A ludzie się kąpią tam bo miasto olewa potrzeby mieszkańców.
ahag (2020.09.11)
jestem bardzo zadowolony z tej inwestycji, jak na Elblag to jest to coś, może i popęka ale co tam najważniejsze, żeby byc zadowolonym, dziwne tylko, że zrobiono taka szeroką drogę, gdyby zbrobiono ją w 1/3 szerokości to zamiast 600 metrów byłoby 1800 metrów drogi, sukces 3 razy większy niż ten obecny, Elblązanie byliby 3 razy bardziej szczęśliwi, tu ludzie nie wymagają za dużo, cieszą się z byle czego, tak więc droga w 1/3 obecnej szerokosci na pewno cieszyłąby ich tak samo jak ta obecna a tak weższa byłaby dłuższa aż 3 razy
inżynier od szczęścia w EB (2020.09.11)

info

2  
  1
Proszę o wyjaśnienie tej fuszerki szanowny portal. Czy bedzie to poprawione i zrobione porzadnie czy jak trzeci swiat
CH (2020.09.11)

info

1  
  0
Szkoda ze nie zrobili jeszcze węższej drogi!
Antypis (2020.09.11)

info

1  
  0
Kolejna porażka, szerokość jak ścieżka rowerowa. Może dwa sezony. Totalny brak kontroli. Wszędzie bubel, kiedy to się skończy?
(2020.09.11)

info

1  
  0
Że wąsko to jeszcze zrozumiem bo poszerzenie łączy się z wyższymi kosztami i inna skalą inwestycji. Ale dlaczego ten asfaltowy placek wygląda jak ser szwajcarski ? Jakas nowa technologia o której nic nie wiemy?
(2020.09.11)

info

1  
  0