UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem kto ma w zwyczaju załatwiać sie do jeziora ale jesli ktoś ma to i tak robi to teraz. Dwa woda i tam potem musi zostać uzdatniona i przefiltrowana więc argument do bani. A ludzie się kąpią tam bo miasto olewa potrzeby mieszkańców.

ahag