66
10.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tragedia. Kto to wykonał?
Szok (2020.09.11)

info

1  
  0
Zakładam się że do końca roku nie wytrzyma :)ktos idzie?
Flo (2020.09.11)

info

0  
  0
Reszta asfaltu pewnie poszla na podworko jakiegos urzedasa
Antek (2020.09.11)

info

2  
  0
Kit kitem, tqa droga wygląda jak połączenie Afryki i PiS u. Jak to Elbląg, czyli wszelkie zacofanie ludzi oraz pan wróbelek.
mujelblong (2021.06.18)

info

1  
  0
Masakra, tka wąsko że nawet jeden samochód się nie zmieści a no co dopiero dwa? Niech elblonk zmie!8 pre bla bla Prezydenta, bo jego rządy nic nie dają. Już lepszy żwir bo widac na zdj. Że popękane już od razu, nie ma się co dziwić bo to Elbląg, czyli sredniowiece i miasto z 21 wieku. Najgorsze gunwo jakie może być. Всё Русский
(2021.06.18)

info

0  
  0
podpis
Всё Русский (2021.06.18)

info

0  
  0