UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie że będzie nowa nawierzchnia, ale cos mi się zdaje ze dramatycznie wzrośnie ilość i prędkość pojazdów.
podpis
Fajnie że będzie nowa nawierzchnia, ale cos mi się zdaje ze dramatycznie wzrośnie ilość i prędkość pojazdów.
podpis