A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super, za rok mozna bedzie znowu po dziurach skakac
To jest droga dla jednośladów!!!!!TYLKO.
@Tymczasowo w Elb - Nie chodzi i to, żeby robić byle jak. Z czego mam się cieszyć? Wydane pieniądze A za 2 lata znowu będą dziury. Nie niż na raz A dobrze? Moją ulicę zrobili za Niemca i nie byla remontowane od tego czasu ani razu. ! Skrzyżowanie koło Feniksu robiono już z 5 razy!
Z czego się cieszyć?
Wąski dywanik, który niebawem zostanie rozjeżdżony przez ciężarówki wożące piach ze żwirowni w Ogrodnikach. To jedyna droga, którą te ciężarówki mogą wozić piach, bo wójt Milejewa nie zgodził się na wydobycie piachu ale zakazał wożenia drogami gminnymi przez wieś.
@CH - Argument prawdziwego elblążaka
na pierd.. mają kasę na drogi chodniki ścieżki rowerowe latarnie zawsze bieda jak nie potraficie napisać wniosku po fundusze unijne to wynajmijcie kogoś kto się na tym zna
Kit
jakość wykonania tej nawierzchni jest co najmniej tragiczna nie wytrzyma to nawet 1 zimy. .. .. , inspektora tu chyba nie ma
Przy wymijaniu się aut przy braku i spadku asfaltu to prosto na grzyby albo na ryby 🤔
Powinniście POrtelu ciągnąć wróbla za jaja aby odpowiedzial elblazanom dlaczego jest to zrobione tandetnie i na odwal. Ta robota to fuszerka na miarę wrobla i jego sitwy. To sie po zimie rozpadnie. Synonim wróbla to bylejakosc to także motto jego wyborców. (PO PSL)