UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pieniądze wyrzucone w błoto. Za rok, dwa jak woda rozsadzi ten czarny placek kto za to odpowie? Kto poniesie odpowiedzialność za to. A teraz trzeba prześwietlić powiązania z wykonawcy z politykami i wszystko jasne. Drogowcy w tym kraju to jedna z niewielu branż w której pracy nie zabraknie. Tam siedzą ludzie z przyszłością i przeszłością.


Anuluj