UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
pieniądze wyrzucone w błoto. Za rok, dwa jak woda rozsadzi ten czarny placek kto za to odpowie? Kto poniesie odpowiedzialność za to. A teraz trzeba prześwietlić powiązania z wykonawcy z politykami i wszystko jasne. Drogowcy w tym kraju to jedna z niewielu branż w której pracy nie zabraknie. Tam siedzą ludzie z przyszłością i przeszłością.