Bez dziur na Jelenią Dolinę

66
10.09.2020
Bez dziur na Jelenią Dolinę
fot. Michał Skroboszewski
Na tę chwilę czekali zapewne wszyscy, którzy chętnie wypoczywają nad jeziorem Martwym w Jeleniej Dolinie. Na drodze prowadzącej do popularnych "Smoków" kładziona jest nowa nawierzchnia. Zobacz zdjęcia. Jak Wam się podoba? To hit czy kit?

Jak informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego, prace na zlecenie miasta prowadzi Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. - Na odcinku 600 metrów, który był najbardziej zniszczony, do wysokości parkingu, układana jest nowa nawierzchnia. Na pozostałym odcinku ubytki w nawierzchni są łatane. Prace są sfinansowane z środków na bieżące utrzymanie dróg i mają potrwać do przyszłego tygodnia - informuje Łukasz Mierzejewski. 

Droga na Jelenią Dolinę nie była gruntownie remontowana od lat. Odcinek administrowany przez elbląski samorząd ma 3 kilometry długości - od skrzyżowania z ul. Fromborską do granic administracyjnych miasta. W finansowaniu obecnie przeprowadzanych prac oprócz samorządu partycypowały również Nadleśnictwo Elbląg i pobliska żwirownia. 

80
Głosuj na hit
33
Głosuj na kit
RG

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeszcze jakby wyrównali pobocze to auta się miną bez urwania wahacza i zawieszenia.
(2020.09.10)

info

46  
  3
Zrobione po elbląsku
(2020.09.10)

info

50  
  4
Brawo prezydent i urzędnicy. Elbląg nabiera blasku, cudowna wiadomość.
Koczkodan (2020.09.10)

info

11  
  28
Wygląda, jak zrobione na odwal się. Może jeden sezon ten asfalt tam wytrzyma.
Tuysta (2020.09.10)

info

36  
  6
Oczywiste rzeczy to wielkie osiągnięcia dla tego samorządu
(2020.09.10)

info

24  
  2
A co któryś radny czy urzędnik ma tam dom i nie chce jeździć po dziurach?
(2020.09.10)
Jak ktoś słusznie zauważył- zrobione po elbląsku. Za rok dziury wrócą. Nie szkoda pieniędzy?!!!
:( (2020.09.10)

info

33  
  6
Tak jak pisali poprzednicy, dlaczego nie zostało to zrobione na całej szerokości aby dwa auta sie mogły minąć. .. dodatkowo niczym nie zabezpieczone krawędzie. .. Już widzę jak w upał to wszystko popłynie, rozjeżdżone przez auta. ..
NiePrawyAleSprawiedliwy- (2020.09.10)

info

31  
  6
Bo to jest Miś na miarę naszych możliwości!!! Czego nie rozumiecie?
Zielarski (2020.09.10)

info

29  
  4
Takie wiadomości muszą cieszyć.
kiki (2020.09.10)

info

9  
  4