UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejna porażka, szerokość jak ścieżka rowerowa. Może dwa sezony. Totalny brak kontroli. Wszędzie bubel, kiedy to się skończy?
Kolejna porażka, szerokość jak ścieżka rowerowa. Może dwa sezony. Totalny brak kontroli. Wszędzie bubel, kiedy to się skończy?