Wybrany wątek opinii
A co któryś radny czy urzędnik ma tam dom i nie chce jeździć po dziurach?
Do moderacji
Odpowiedz
18
4
Jak by mieszkal tam radny to asfalt by byl z hodnikiem zrobiony i oswietlenie by bylo zrobione a tak robota jest zrobiona na odczepnego
Do moderacji
Odpowiedz
1
0