Wybrany wątek opinii

A co któryś radny czy urzędnik ma tam dom i nie chce jeździć po dziurach?
(2020.09.10)
Jak by mieszkal tam radny to asfalt by byl z hodnikiem zrobiony i oswietlenie by bylo zrobione a tak robota jest zrobiona na odczepnego
(2020.09.11)
Powrót do komentarzy