UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak by mieszkal tam radny to asfalt by byl z hodnikiem zrobiony i oswietlenie by bylo zrobione a tak robota jest zrobiona na odczepnego


Anuluj