UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem bardzo zadowolony z tej inwestycji, jak na Elblag to jest to coś, może i popęka ale co tam najważniejsze, żeby byc zadowolonym, dziwne tylko, że zrobiono taka szeroką drogę, gdyby zbrobiono ją w 1/3 szerokości to zamiast 600 metrów byłoby 1800 metrów drogi, sukces 3 razy większy niż ten obecny, Elblązanie byliby 3 razy bardziej szczęśliwi, tu ludzie nie wymagają za dużo, cieszą się z byle czego, tak więc droga w 1/3 obecnej szerokosci na pewno cieszyłąby ich tak samo jak ta obecna a tak weższa byłaby dłuższa aż 3 razy
inżynier od szczęścia w EB