UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem kto ma w zwyczaju załatwiać sie do jeziora ale jesli ktoś ma to i tak robi to teraz. Dwa woda i tam potem musi zostać uzdatniona i przefiltrowana więc argument do bani. A ludzie się kąpią tam bo miasto olewa potrzeby mieszkańców.
ahag