50
16.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sprawozdanie zostało przyjęte przy 52 głosach za i 15 przeciw. Jak wynika z dokumentów PE, wśród polskich europosłów rezolucję poparli: Magdalena Adamowicz (PO), Bartosz Arłukowicz (PO), Andrzej Halicki (PO)oraz Sylwia Spurek (Socjaliści i Demokraci). Przeciwko byli: Joachim Brudziński (PiS), Patryk Jaki (PiS)i Jadwiga Wiśniewska (PiS). Dokument przygotował hiszpański eurodeputowany Socjalistów i Demokratów (S&D)Juan Fernando Lopez Aguilar. Ale elblooongi jak zawsze przeciwko Polsce głosują
wredny_typ (2020.07.16)
W końcu będzie można spławić tytan do Ameryki. 2 bln dolców trzeba wykopać (to znaczy Oni sobie wykopią )i zabiorą a nam w zamian zostawią paru murzynów na wschodniej flance, którzy będą mieli za zadanie odstraszać Zielone Ludziki.
(2020.07.16)

info

7  
  16
Dobrze, ze ktoś zrobił fotki bo senatorek nie wiedziałby co się dzieje na przekopie. Ciekaw jestem jego opinnii i czekam na kolejna publikacje jego autorstwa o budowie kanału. .. .. Tylko, czy Donald, Trzaskowski itd zmienili już zdanie po kampanii czy nie?
Kat_Na_Idiotów (2020.07.16)
Nie więrzę w zbawienny wpływ kanału na gospodarkę szczególnie na turystykę. Tylko czysty Zalew i dostępne dla sektora prywatnego brzegi po obu stronach Zalewu mogą wpłynąć na rozwój. Ale jak zbudują to będzie. Czas zweryfikuje czy ekologia padnie, czy Zalew będzie jeszcze bardziej syfiasty niż teraz, czy dopopłyną te miliony ton towarów do niewiadomo kogo i dalej z Elbląga dziesiątkami Tirów nie wiadomo gdzie. Może do Lidla bo blisko. Wszystkie prognozy o wpływie kanału na coś uważam za g warte pisane na polityczne zamówienie.
Cz (2020.07.16)
Mówio ze na święta Bożego Narodzeni br. do Elbląga przypłyną pierwsze cytrusy przekopem. Takie chodzo słuchy w naszej siedzibie pis
Zbychu (2020.07.16)
@Cz - Pierwszy raz przeczytałam tu nareszcie coś mądrego!
Aska (2020.07.16)
Brawo PiS. A możecie sobie urzewniac że pracę idą zgodnie z planem. Nie befzie wstrzymania przekopu, nie będzie lgbt. idźcie gfzie indziej protestować. Wisła zalana svoekami tam wasze miejsce.
(2020.07.16)

info

12  
  9
W Elblągu mieszka przyjezdny zbieramy motl, ,, ch że słoma w butach. Im się marzy lgbt i powrót tych co lupili NAS i Polskę. Nigdy. I co warto było głosować przeciw PiS w Polsce wygrali i na świecie.
(2020.07.16)
Wiecie co ciesze sie ze jednak mieszkmw Elblagu i nie jestem wyzywany od Palermo Połnocy, Sodomitów Pólnocy, Małej Sycylii itd. .. Gdansk ma swoja teczowa prezydentke niech sie ciesza, ja tam za taki prestiz dziekuje!!!
ehhh (2020.07.16)

info

10  
  5
@Aska. Dz. Miło usłyszeć dobre słowo
Cz (2020.07.16)

info

2  
  2