UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiecie co ciesze sie ze jednak mieszkmw Elblagu i nie jestem wyzywany od Palermo Połnocy, Sodomitów Pólnocy, Małej Sycylii itd. .. Gdansk ma swoja teczowa prezydentke niech sie ciesza, ja tam za taki prestiz dziekuje!!!

ehhh