UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu będzie można spławić tytan do Ameryki. 2 bln dolców trzeba wykopać (to znaczy Oni sobie wykopią )i zabiorą a nam w zamian zostawią paru murzynów na wschodniej flance, którzy będą mieli za zadanie odstraszać Zielone Ludziki.