UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiecie co ciesze sie ze jednak mieszkmw Elblagu i nie jestem wyzywany od Palermo Połnocy, Sodomitów Pólnocy, Małej Sycylii itd. .. Gdansk ma swoja teczowa prezydentke niech sie ciesza, ja tam za taki prestiz dziekuje!!!

ehhh

Anuluj