UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiecie co ciesze sie ze jednak mieszkmw Elblagu i nie jestem wyzywany od Palermo Połnocy, Sodomitów Pólnocy, Małej Sycylii itd. .. Gdansk ma swoja teczowa prezydentke niech sie ciesza, ja tam za taki prestiz dziekuje!!!
ehhh