UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mówio ze na święta Bożego Narodzeni br. do Elbląga przypłyną pierwsze cytrusy przekopem. Takie chodzo słuchy w naszej siedzibie pis

Zbychu

Anuluj