UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W końcu będzie można spławić tytan do Ameryki. 2 bln dolców trzeba wykopać (to znaczy Oni sobie wykopią )i zabiorą a nam w zamian zostawią paru murzynów na wschodniej flance, którzy będą mieli za zadanie odstraszać Zielone Ludziki.