UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu mieszka przyjezdny zbieramy motl, ,, ch że słoma w butach. Im się marzy lgbt i powrót tych co lupili NAS i Polskę. Nigdy. I co warto było głosować przeciw PiS w Polsce wygrali i na świecie.
W Elblągu mieszka przyjezdny zbieramy motl, ,, ch że słoma w butach. Im się marzy lgbt i powrót tych co lupili NAS i Polskę. Nigdy. I co warto było głosować przeciw PiS w Polsce wygrali i na świecie.