UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu mieszka przyjezdny zbieramy motl, ,, ch że słoma w butach. Im się marzy lgbt i powrót tych co lupili NAS i Polskę. Nigdy. I co warto było głosować przeciw PiS w Polsce wygrali i na świecie.


Anuluj