Wybrany wątek opinii

Nie więrzę w zbawienny wpływ kanału na gospodarkę szczególnie na turystykę. Tylko czysty Zalew i dostępne dla sektora prywatnego brzegi po obu stronach Zalewu mogą wpłynąć na rozwój. Ale jak zbudują to będzie. Czas zweryfikuje czy ekologia padnie, czy Zalew będzie jeszcze bardziej syfiasty niż teraz, czy dopopłyną te miliony ton towarów do niewiadomo kogo i dalej z Elbląga dziesiątkami Tirów nie wiadomo gdzie. Może do Lidla bo blisko. Wszystkie prognozy o wpływie kanału na coś uważam za g warte pisane na polityczne zamówienie.
Cz (2020.07.16)
@Cz - Pierwszy raz przeczytałam tu nareszcie coś mądrego!
Aska (2020.07.16)
@Cz - A ja [powtarzam ten przekop nie będzie miał żadnego wpływu na rozwój Elbląga i nigdy się nie spłaci.
architekt 1 (2020.07.16)
@Cz - CZ twoje analizy sa g. .warte. Cz. .ty juz przegrales.
(2020.07.16)
@Cz - Ech wy wieczni malkontenci dla was mogłoby nic nie powstawać. Najlepiej zaoralibyście to miasto. Napisz mi panie misiu w co Ty w ogóle wierzysz?
WaldemarKasta (2020.07.17)
@Cz - Zalew syfiasty, bo Moskale brudzą najwięcej.
(2020.07.17)
@WaldemarKasta - Wierzę w jednego PRZYWÓDCĘ JAROSŁAWA POLSKĘZBAWA NAJDROŻSZEGO i marionetki jego JEDYNEGO i WSPANIAŁEGO. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl (2020.07.17)
@GłębokaMyśl - wiwat misiu płytka GłębokaMyśl
WaldemarKasta (2020.07.17)
@GłębokaMyśl - SWIETE SLOWA, TOC OGŁUPIAŁO CAŁKIEM TE SPOŁECZEŃSTWO 60|+a teraz jest taka nagonka, szczujnie wypuścili, żeby w zarodku Trzaskowskiego zniszczyć, bo za mocno im zagraża. .. ..
beli70 (2020.07.17)
@beli70 - Biedny zaszczuty żuczku może lepiej schowaj się do swojej norki i nie wychodź bo złe pisiory krzywdę mogą zrobić.
tatusku_wracaj (2020.07.17)
@tatusku_wracaj - Krzywdę to ty możesz zrobić - i robisz - takimi wpisami. Włącz myślenie fanatyczny trolu - to nie boli.
(2020.07.19)
To prawda w walonkach po plazy biegaja. Won z polski tam gdzie ziemie odzyskane tam niemiec i rusek zwycieza. niestety. pis powinien robic z tym porzadek. szanowac polakow pokoleniowych badac zyciorysy jak ruskie i niemochy.
(2020.07.20)
@WaldemarKasta - W ukrainu nosz
(2020.07.20)
Powrót do komentarzy