Wybrany wątek opinii
Nie więrzę w zbawienny wpływ kanału na gospodarkę szczególnie na turystykę. Tylko czysty Zalew i dostępne dla sektora prywatnego brzegi po obu stronach Zalewu mogą wpłynąć na rozwój. Ale jak zbudują to będzie. Czas zweryfikuje czy ekologia padnie, czy Zalew będzie jeszcze bardziej syfiasty niż teraz, czy dopopłyną te miliony ton towarów do niewiadomo kogo i dalej z Elbląga dziesiątkami Tirów nie wiadomo gdzie. Może do Lidla bo blisko. Wszystkie prognozy o wpływie kanału na coś uważam za g warte pisane na polityczne zamówienie.
Do moderacji
Odpowiedz
14
17
@Cz - Pierwszy raz przeczytałam tu nareszcie coś mądrego!
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
@Cz - A ja [powtarzam ten przekop nie będzie miał żadnego wpływu na rozwój Elbląga i nigdy się nie spłaci.
Do moderacji
Odpowiedz
9
12
@Cz - CZ twoje analizy sa g. .warte. Cz. .ty juz przegrales.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Cz - Ech wy wieczni malkontenci dla was mogłoby nic nie powstawać. Najlepiej zaoralibyście to miasto. Napisz mi panie misiu w co Ty w ogóle wierzysz?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Cz - Zalew syfiasty, bo Moskale brudzą najwięcej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@WaldemarKasta - Wierzę w jednego PRZYWÓDCĘ JAROSŁAWA POLSKĘZBAWA NAJDROŻSZEGO i marionetki jego JEDYNEGO i WSPANIAŁEGO. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@GłębokaMyśl - wiwat misiu płytka GłębokaMyśl
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@GłębokaMyśl - SWIETE SLOWA, TOC OGŁUPIAŁO CAŁKIEM TE SPOŁECZEŃSTWO 60|+a teraz jest taka nagonka, szczujnie wypuścili, żeby w zarodku Trzaskowskiego zniszczyć, bo za mocno im zagraża. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@beli70 - Biedny zaszczuty żuczku może lepiej schowaj się do swojej norki i nie wychodź bo złe pisiory krzywdę mogą zrobić.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@tatusku_wracaj - Krzywdę to ty możesz zrobić - i robisz - takimi wpisami. Włącz myślenie fanatyczny trolu - to nie boli.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
To prawda w walonkach po plazy biegaja. Won z polski tam gdzie ziemie odzyskane tam niemiec i rusek zwycieza. niestety. pis powinien robic z tym porzadek. szanowac polakow pokoleniowych badac zyciorysy jak ruskie i niemochy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@WaldemarKasta - W ukrainu nosz
Do moderacji
Odpowiedz
0
4