Wybrany wątek opinii
Mówio ze na święta Bożego Narodzeni br. do Elbląga przypłyną pierwsze cytrusy przekopem. Takie chodzo słuchy w naszej siedzibie pis
Do moderacji
Odpowiedz
7
17