Wybrany wątek opinii

Mówio ze na święta Bożego Narodzeni br. do Elbląga przypłyną pierwsze cytrusy przekopem. Takie chodzo słuchy w naszej siedzibie pis
Zbychu (2020.07.16)
Powrót do komentarzy