A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jaka cena na dziś?
@Cz - A ja [powtarzam ten przekop nie będzie miał żadnego wpływu na rozwój Elbląga i nigdy się nie spłaci.
Babojc to ten na urzedowej posadze w MOPS co popierał zawsze POwców, a teraz zachwyca sie przekopem ktoemu PO jest przeciwne? Dobre.
@Cz - CZ twoje analizy sa g. .warte. Cz. .ty juz przegrales.
@Kat_Na_Idiotów - Jetes ciekaw co powie senator? Serio?
@Anty Po anty pis - Jak Nas szaleją To będziesz miał turystykę łącznie z atrakcją! To ten sztorm Nas fala zalewa jeden błąd i się pójdzie ta łajba!
Z kontekstu. .. Betony pisowskie. .. Masakra
Zauważcie, że lewactwo nie mając merytorycznych argumentów, zawsze używa demagogii w stylu "Chopin gdyby żył też by z nami pił".
@wredny_typ - Kłamstwo i manipulacja, to jest nieprawda
@Referendum2020 - zamiast tyle gadać weź w końcu i rozpocznij procedurę Referendum 2020 Masz coś do mnie to telefon ułatwi kontakt i powiedz mi prosto w oczy to co za bzdury wypisujesz. Masz tyle odwagi cywilnej? Czekam. .. .. Co do przekopu moje zdanie jest jedno i niezmienne od 30 lat.