UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo PiS. A możecie sobie urzewniac że pracę idą zgodnie z planem. Nie befzie wstrzymania przekopu, nie będzie lgbt. idźcie gfzie indziej protestować. Wisła zalana svoekami tam wasze miejsce.
Brawo PiS. A możecie sobie urzewniac że pracę idą zgodnie z planem. Nie befzie wstrzymania przekopu, nie będzie lgbt. idźcie gfzie indziej protestować. Wisła zalana svoekami tam wasze miejsce.