Wybrany wątek opinii

W Elblągu mieszka przyjezdny zbieramy motl, ,, ch że słoma w butach. Im się marzy lgbt i powrót tych co lupili NAS i Polskę. Nigdy. I co warto było głosować przeciw PiS w Polsce wygrali i na świecie.
(2020.07.16)
Przesiedlency zza buga i dalejjjj. Z akcji wisla duuuzo tylko to juz poliaki. Pis niech pogoni.
(2020.07.20)
Powrót do komentarzy