211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Uczciwy biznes korzysta z aż 4 Tarcz ratunkowych zatem powinien być wdzięczny gdyż żaden rząd nigdy tak nie pomagał jak Rząd Morawieckiego. Chwała jemu za to
Kocham Elblag (2020.07.10)
@Kocham Elblag - Czyli ktory??? Z tego co wiem ten uczciwy wlasnie pada i zamyka lub likwiduje biznes.
(2020.07.10)
faszystowskie PO-wskie bojówki nocami jeżdza na rowerach i niszczą banery Dudy w Elblągu około 50 banerów zniszczono, zerwane, pociete, pomalowane, codzień jak założy się nowy rano zniszczony, wszystkie słupy całe zalepił Trzaskowski jak było miejsce wolne nalepione Dudy codziennie niszczone. Z tego co widziałem żaden baner uczestniczących w wyborach nikt nie zniszczył Trzaskowskiego tez nikt nie ruszał. Ale o czym to świadczy o tej barbrzyńskiej czerwono-faszystowskiej hołocie POwskiej. Ludzie z PIS-u są kulturalni a mogli im tez niszczyć!!!!!
(2020.07.10)
Ja budżetuje swoje finanse i jeżeli jest krach to mam na przetrwanie 3 - 6 miesięcy. Nie żyje dniem dzisiejszym. Dostałeś pomoc to się ciesz i szanuj to. OK Nie powinieneś szastać kasą a myśleć perspektywicznie.
Kocham Elblag (2020.07.10)
Tu masz racje ale Dude trzeba przegonic na tysiac stron. Jego kancelaria w 5 lat wydala na Dude i jego swite miliard zlotych.
(2020.07.10)
To bardzo przykre ale prawdziwe. Mają te złe wzorce od góry. Elblążanie podnieście głowy do góry i wybierzcie prawego Polaka i patriotę na Pr3ezydenta. Tylko on ochroni nasze rodziny, dzieci oraz cywilizację chrześcijańską.
Kocham Elblag (2020.07.10)
Rafał Traks na Prezydenta Elbląga ! Koniec z Elbląskim marazmem, fajtłapstwem, imposibilizmem, bylejakością i wiecznym brakiem pieniędzy ! Panie Rafale, to jest Pana czas! Czas na młodych skromnych, ambitnych, wykształconych ludzi ! Czas na Rafała Traksa, Prezydenta Wszystkich Elblążan !
Najwyższy Czas Na Zmianę! (2020.07.10)

info

1  
  3
Gdybym wiedział, też bym przyszedł ! ! !
Rozżalony... (2020.07.10)

info

2  
  2
@leg6 - ja tez mam taka nadzieje bo to niemozliwe zeby w elblagu takie zacofanie bylo. .. .
Zorro (2020.07.10)
@Valdi don - widac dyskusja nie ma sensu, fanatyzm gorszy jak faszyzm. szok czlowieku co z siebie robis
bez3 (2020.07.10)