UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
faszystowskie PO-wskie bojówki nocami jeżdza na rowerach i niszczą banery Dudy w Elblągu około 50 banerów zniszczono, zerwane, pociete, pomalowane, codzień jak założy się nowy rano zniszczony, wszystkie słupy całe zalepił Trzaskowski jak było miejsce wolne nalepione Dudy codziennie niszczone. Z tego co widziałem żaden baner uczestniczących w wyborach nikt nie zniszczył Trzaskowskiego tez nikt nie ruszał. Ale o czym to świadczy o tej barbrzyńskiej czerwono-faszystowskiej hołocie POwskiej. Ludzie z PIS-u są kulturalni a mogli im tez niszczyć!!!!!