UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To bardzo przykre ale prawdziwe. Mają te złe wzorce od góry. Elblążanie podnieście głowy do góry i wybierzcie prawego Polaka i patriotę na Pr3ezydenta. Tylko on ochroni nasze rodziny, dzieci oraz cywilizację chrześcijańską.

Kocham Elblag